Mobilní zrcadlová stěna 190 cm x 100 cm

5.0/5Zákaznická hodnocení (1)
Číslo produktu: MS1
18122.50 Cena za 1 kus
Včetně DPH Plus Náklady na doručení
Dodací lhůta: 2 - 4 týdny

Popis (ID: 26)
Zákaznická hodnocení (1)
Položit dotaz
FAQ

Mobilní fitness zrcadlo - šířka 100 cm


Efektivní kondiční trénink také znamená, že můžete neustále kontrolovat držení těla a pohybové sekvence. Mnoho fitness studií nebo sportovních klubů však využívá víceúčelové místnosti, které obvykle nemají zcela zrcadlenou zeď. Toto mobilní fitness zrcátko je přesně tím pravým řešením: Nabízí potřebnou mobilitu pro všestranné využití prostoru a lze jej kdykoli nastavit kdekoli v místnosti. Toto kompaktní zrcátko rychle ocení i ti, kteří vlastní soukromou posilovnu.


Zrcadlo nabízí 100 cm široký a 172 cm vysoký zrcadlový povrch. Sklo zrcadla o tloušťce 4 mm je pevně spojeno s nosnou deskou. Je opatřen speciální ochrannou fólií proti třískám, která poskytuje dodatečné zabezpečení jak při přepravě, tak při použití zrcátka.


Nosným základem tohoto extrémně univerzálního fitness zrcadla je pevný rám z ocelových profilů. Jeho konstrukce je extrémně stabilní a odolná proti kroucení. Stabilního stojanu je dosaženo dvěma nohami, které vyčnívají daleko dopředu a dozadu a dvěma vzpěrami na zádech.


Pokud je vedle sebe umístěno několik zrcadel, lze také vybudovat souvislou zrcadlovou zeď. Může být také použit jako rozdělovač pokojů podél zdi nebo ve zvláště velkých místnostech. Tímto způsobem lze z každé víceúčelové místnosti a také z každé tělocvičny v několika jednoduchých krocích a s malým úsilím udělat plnohodnotné baletní studio.


Čtyři otočná kolečka s hladkým chodem umožňují snadné přemísťování zrcadla pouze jednou osobou. Integrované brzdy navíc zajišťují, že zrcátko zůstane spolehlivě v požadované poloze.


Funkce

-velikost zrcadla 99 x 172 cm
-Celkové rozměry (Š / V / H): 100 x 190 x 80 cm
-Volně stojící instalace bez ukotvení
-Pevně ​​svařovaná ocelová konstrukce
-80 cm široké nohy
-Bezpečný stojan díky vzpěrám na zádech
-Hladká otočná kolečka s brzdami
-Hmotnost: přibližně 50 kg

    Zákazníci, kteří koupili tento produkt, nakupují také: